PIRELLI CINTURATO WINTER 3 PIRELLI CINTURATO™ WINTER 3 je prémiová zimná pneumatika navrhnutá pre moderné osobné automobily; ktorá kladie dôraz na bezpečnosť; priľnavosť a nízku spotrebu paliva v zimných podmienkach.Jedná sa o nástupcu úspešného modelu Cinturato Winter; prinášajúci najnovšie technológie Pirelli pre zlepšenú ovládateľnosť a komfort.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vynikajúca priľnavosť na snehu a mokre: Špeciálna zmes behúňa s vysokým podielom siliky zaisťuje optimálnu trakciu pri nízkych teplotách; na mokrej vozovke aj snehovej pokrývke.- Krátka brzdná dráha: Inovatívny dezén s optimalizovanými lamelami a blokmi umožňuje efektívny odvod vody a snehu; znižuje riziko akvaplaningu a zaisťuje bezpečné brzdenie.- Komfort a tichý chod: Optimalizované rozloženie blokov a profilom behúňa minimalizuje hluk a vibrácie; čím zvyšuje komfort cestujúcich.- Efektivita a životnosť: Rovnomerné rozloženie tlaku v kontaktnej ploche znižuje nerovnomerné opotrebenie a prispieva k dlhšej životnosti pneumatiky.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 97 (730kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | B |
| EPREL | 2351497 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Dezén | CINTURATO WINTER 3 |
| DOT | 2025 |
| Druh | Snižující hluk uvnitř vozidla, |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo