PIRELLI SCORPION ALL SEASON SF3PIRELLI SCORPION ALL SEASON SF3 je prémiová celoročná pneumatika vyvinutá špeciálne pre moderné SUV a crossovery; ktorá kombinuje vysoký kilometrový výkon; bezpečnosť za každého počasia a nízku hlučnosť.Nadväzuje na úspešnú generáciu Scorpion a prináša najnovšie technológie značky Pirelli.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Celoročný výkon: Zmes behúňa a inovatívne lamelová technológia zaisťujú vynikajúci záber na mokre; suchu aj na ľahko zasnežených vozovkách.- Komfort a tichý chod: Optimalizovaný dezén s variabilným rozložením blokov.- Technológie PNCS (Pirelli Noise Cancelling System) pri vybraných rozmeroch znižujú hluk v interiéri a zvyšujú cestovný komfort.- Efektivita a životnosť: Rovnomerné rozloženie tlaku v kontaktnej ploche minimalizuje nerovnomerné opotrebenie; predlžuje životnosť pneumatiky a prispieva k nižšej spotrebe paliva.- Bezpečnosť: Vysoká priľnavosť na mokre; krátka brzdná dráha a stabilné jazdné správanie v zákrutách poskytujú istotu ako na diaľnici; tak v meste.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 102 (850kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | B |
| EPREL | 2265606 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Dezén | SCORPION ALL SEASON SF3 |
| DOT | 2026 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo