| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 92 (630kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 1817023 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Špecifikácia | T0 |
| Dezén | P-ZERO MS |
| Druh | Snižující hluk uvnitř vozidla, |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo