| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 105 (925kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Zosilnenie | XL |
| Objem | 108.75 l |
| Dezén | CrossContact RX |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Duša | TL |
| Druh | Samozacelující |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 0 dB |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2023/1115 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo