Technológia TractionPlus+ pre vozidlá SUV; nákladné automobily typu pickup a terénne automobily.Lepšia trakcia a priľnavosť v teréneOtvorený dezén modelu CrossContact™ ATR maximalizuje množstvo hrán a kontaktnú plochu; vďaka čomu získava lepšiu trakciu v teréne. Dezén s väčším počtom trakčných drážok so záberovými zubami bráni prešmykovaniu pneumatiky na nespevnenom povrchu. Pneumatiky tak získavajú lepšiu priľnavosť.Lepšia trakcia a brzdenie za mokra na klzkých vozovkáchVďaka silika zmesi dokáže polymérová štruktúra lepšie priľnúť na klzkú vozovku. Nová konštrukcia dezénu s množstvom lamiel zlepšuje odvádzanie vody; výsledkom čoho je vyššia miera priľnavosti; výnimočná trakcia a kratšie brzdné vzdialenosti v mokrých podmienkach.Dlhšia celková životnosťVeľké bloky dezénu a pevná zmes minimalizujú zachytávanie kamienkov a odolávajú rezaniu a odlamovaniu; čo vedie k vynikajúcej životnosti pneumatikyVýrazne nižšia hlučnosť na vozovkeInovatívny dizajn nového modelu CrossContact™ ATR s prvkami tlmiacimi hluk bráni zvukovým vlnám opustiť stred pneumatiky. Táto technológia zaisťuje nižšiu mieru hlučnosti na vozovke a plynulú; tichú jazdu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 265 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 110 (1060kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Objem | 124.98 l |
| EÚ smernica | 2023/1115 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Dezén | CrossContact ATR |
| Duša | TL |
| Druh | Štandardné |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 0 dB |
| Trieda vozidla | C1 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo