Vyvážená univerzálna pneumatika na použitie na ceste a v ľahkom teréne. Zodpovedá požiadavkám moderným SUV a terénnym vozidlám. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - vynikajúca bezpečnosť jazdy vďaka zlepšenému správanie pri brzdení za sucha i za mokra a handlingu - vyvážený komfort jazdy dosiahnutý znížením hlučnosti - vysoký kilometrový výkon
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 106 (950kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Objem | 99.76 l |
| EÚ smernica | 2023/1115 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Dezén | ContiCrossContact LX 2 |
| Duša | TL |
| Druh | Štandardné |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 0 dB |
| Trieda vozidla | C1 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo