Pneumatika Yokohama Advan Winter V907 predstavuje vyváženú kombináciu výkonu na snehu aj istoty pri rýchlej jazde na suchej vozovke.Je navrhnutá pre vodičov prémiových a výkonných vozidiel; ktorí očakávajú špičkové jazdné vlastnosti v zimných podmienkach bez kompromisov na komforte a stabilite.Vďaka dezénu s výraznými V-drážkami a pokročilým 3D lamelám ponúka výbornú trakciu a ovládateľnosť na snehu.Stredové rebro zvyšuje stabilitu vo vysokých rýchlostiach; zatiaľ čo dvojvrstvová zmes behúňa kombinuje priľnavosť v zime s pevnosťou a istotou na suchej vozovke.Celkovo ide o zimnú pneumatiku s dôrazom na bezpečnosť; presnosť riadenia a vysoký jazdný komfort aj v sťažených podmienkach.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 105 (925kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 130.00 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 2276737 |
| Dezén | ADVAN WINTER V907 |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo