| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 97 (730kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Zosilnenie | XL |
| Objem | 102.79 l |
| Dezén | WINTER |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EPREL | 2303539 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo