UltraGrip Na zaistenie bezpečnosti; trakcie a výkonnosti v najhorších zimných podmienkach vozovky sa hodí pneumatika UltraGrip pre vozidlá SUV. Táto zimná pneumatika ponúka bezpečnosť a ovládateľnosť vo všetkých zimných podmienkach a spĺňa svoje označenie vďaka mimoriadnej trakcii a adhézii na mokrých; zľadovatených alebo zasnežených cestách. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: Vynikajúcí odolnosť proti aquaplaningu. Dobrá trakcia za všetkých situácií.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 109 (1030kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 529289 |
| Objem | 138.77 l |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | ULTRA GRIP |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Run Flat |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo