Debica Frigo SUV2 je zimná pneumatika pre vozidlá SUV. Frigo SUV2 je vhodná do všetkých zimných podmienok.Konštrukcia pneumatiky zaisťuje nižší valivý odpor; čo sa premieta do úspory paliva.Optimalizovaná šírka dezénu Frigo SUV 2 zaisťuje dobrý brzdný výkon.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:-3PMSF.- Vysoká priľnavosť na zasnežených cestách.- Skvelý brzdný výkon.- Zvýšená odolnosť proti auqaplaningu.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 103 (875kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| Objem | 110.80 l |
| Dezén | FRIGO SUV 2 |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 2355273 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo