| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 97 (730kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | A |
| Zosilnenie | XL |
| Objem | 104.63 l |
| Dezén | EFFICIENTGRIP PERFORMANCE 2 |
| Druh | Snižující hluk uvnitř vozidla |
| EPREL | 2309751 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo