Pneumatika Nokian Tyres Seasonproof 2 ponúka bezpečnosť po celý rok vo všetkých poveternostných podmienkach.Zaisťuje vynikajúcu priľnavosť na čerstvom i topiacom snehu a zároveň poskytuje výnimočné výkony a bezproblémovú jazdu v lete.Pneumatika predstavuje významný pokrok aj z hľadiska udržateľnosti; pretože využíva väčšie množstvo recyklovaných a obnoviteľných materiálov.Pneumatika Nokian Tyres Seasonproof 2 je vybavená prémiovou značkou TÜV SÜD Premium Tire Mark*; ktorá potvrdzuje; že Seasonproof 2 je z hľadiska kvality a výkonov porovnateľná s prémiovými konkurentmi.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- vynikajúce výkony po celý rok- priľnavosť v zimných podmienkach- múdra výkonnosť- ochrana pred prepichnutím- vhodná aj pre elektromobily- symbol 3PMSF
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 185 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 88 (560kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 70.00 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 1878771 |
| Dezén | Seasonproof 2 |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 68 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo