| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 39x13.5 mm |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 121 (1450kg) |
| Rýchlostný index | R |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Dezén | ALL-TERRAIN T/A KO3 |
| Trieda vozidla | C2 |
| Druh | All Terrain |
| Konštrukcia | Radiální |
| Duša | TL |
| Hlučnosť | 0 dB |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo