CONTINENTAL Ecocontact 7 - novinka pre letnú sezónu 2024.Objavte nový rad EcoContact 7; ktorý spája inovácie; účinnosť a výkon na mieru.EcoContact 7 a EcoContact 7 S majú spoločný veľmi nízky valivý odpor; ale ich gumové zmesi majú odlišné vlastnosti. Či už ide o úsporu energie; zníženie hlučnosti alebo dynamickú ovládateľnosť; kombinácia silných stránok týchto pneumatík prinesie revolúciu v jazde na ceste.Každá pneumatika EcoContact 7 má špeciálnu zmes; ktorá sa hodí k vášmu vozidlu - všetky sú navrhnuté na konkrétny účel: Rozdiel medzi EcoContact 7 a EcoContact 7 S spočíva v ich gumových zmesiach.Zmes EcoContact 7 kladie dôraz na palivovú úspornosť; zatiaľ čo zmes EcoContact 7 S bola vyvinutá na zlepšenie jazdnej dynamikyKonštrukcia pneumatiky obsahuje bloky behúňa s malými priestormi navrhnutými na zníženie hlučnosti; vďaka čomu je EcoContact 7 správnou voľbou pre jazdu v centre mesta.EV-compatible: EV-compatiblei potvrdzuje; že pneumatika spĺňa požiadavky elektrických vozidiel a vozidiel so spaľovacími alebo hybridnými motormi.Kľúčové vlastnosti a charakteristiky: - Zlepšené zníženie hlučnosti.- Zlepšená jazdná dynamika.- Lepší dojazd a úspora nákladov pri každej jazde.- EV-compatible.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 103 (875kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | A |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 1313211 |
| Objem | 94.99 l |
| Špecifikácia | MO |
| Dezén | EcoContact 7 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo