Pirelli P Zero PZ5 je špičková letná pneumatika určená pre športové a luxusné vozidlá. Patrí do prémiového radu P Zero; ktorý je synonymom pre vynikajúci výkon; precíznu ovládateľnosť a bezpečnosť pri vysokých rýchlostiach.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:Vysoká priľnavosť a stabilita – inovatívna zmes a asymetrický dezén zaisťujú perfektný kontakt s vozovkou.Optimálna ovládateľnosť – vylepšené bočnice a vystužená konštrukcia umožňujú presné riadenie aj pri vysokých rýchlostiach.Skvelý výkon na mokre – špeciálne drážky na odvod vody minimalizujú riziko akvaplaningu.Komfortná a tichá jazda – moderná technológia tlmenia hluku znižuje hlučnosť pre pohodlnejšie cestovanie.P Zero PZ5 je ideálnou voľbou pre vodičov; ktorí hľadajú dynamickú jazdu; bezpečnosť a spoľahlivosť vo vysokých rýchlostiach.Dostupná v rôznych rozmeroch pre prémiové značky; ako sú Audi; BMW; Mercedes-Benz; Porsche a ďalšie.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 275 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R21 |
| Hmotnostný index | 107 (975kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 1676409 |
| Špecifikácia | MO-S |
| DOT | 2025 |
| Druh | Snižující hluk uvnitř vozidla |
| Dezén | PZERO (PZ5) |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo