Scorpion ATR je technologickým prvkom pre naprosto všestranné a výkonné vozy. Díky svoje zosilnenékonštrukcii a veľmi unikátnemu dezénu; robí Scorpion ATR všetky vozidlá ľahko ovládateľná nadrsnom teréne. Vynikajúca trakcia a priľnavosť na všetkých povrchoch; znížený aquaplaning; vynikajúce brzdnévlastnosti a veľmi vysoká odolnosť proti poškodeniu a zároveň ľahké pohodlné riadenie na bežnýchsilnicích. Symetrický dezén prináša všetku všestrannosť terénu; so zaujímavým vzhľadom a nízkouhlučnosťou; bočné drážky sú dostatočne hlboké a vyznačujú sa premenlivým sklonom stien; čo zlepšujesamočistiace vlastnosti. Pozdĺžne drážky zlepšujú odolnosť voči aquaplaningu a ďalej optimalizujú rozloženietlaku v styčnej ploche. V ramennej oblasti sú radiálne drážky zlepšujúce trakciu a účinnosť pri brzdení;striedavo vyčnievajúce vonkajšie bloky; ktoré zlepšujú jazdu na sypké šotoline a úzke drážky ( lamely ); ktoréznižujú hluk a prispievajú k rovnomernému opotrebovaniu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- má pouze M+S!- vynikajúca trakcia a priľnavosť na všetkých povrchoch.- znížený aquaplaning.- vynikajúce brzdné vlastnosti a veľmi vysoká odolnosť proti poškodeniu.- samočistiace vlastnosti.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 325 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R22 |
| Hmotnostný index | 116 (1250kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 2567541 |
| Špecifikácia | MO |
| Dezén | SCORPION ATR |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 74 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo