IDEÁLNE PRE MESTSKÚ MOBILITUElegantný a výrazný CINTURATO™ P1™ Verde je prémiovým riešením mestskej mobility. CINTURATO™ P1™ bol vytvorený s cieľom plne využiť najnovšie materiály; štruktúry a dezén dezénu s cieľom zaručiť úspory; ohľaduplnosť k životnému prostrediu a pohodlie a bezpečnosť na všetkých povrchoch vozovky.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 87 (545kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 2235207 |
| Dezén | P1 CINTURATO |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 68 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo