| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 295 mm |
| Profil | 30 % |
| Priemer | R21 |
| Hmotnostný index | 102 (850kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 2325460 |
| Objem | 148.89 l |
| Dezén | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| DOT | 2025 |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Snižující hluk uvnitř vozidla |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo