| Sezóna | Letné |
| Šírka | 285 mm |
| Profil | 30 % |
| Priemer | R22 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | B |
| Druh | Samozacelující a EV ready |
| Zosilnenie | XL |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | EAGLE F1 SUPERSPORT |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo