Goodyear Assurance Comfortred – pohodlie na každej ceste.Pneumatiky Goodyear Assurance Comfortred sú navrhnuté pre vodičov; ktorí hľadajú maximálny komfort a spoľahlivosť pri každodennom jazdení.Najdôležitejšie vlastnosti a vlastnosti:Hladkou a tichou jízdou – špeciálna technológia znižuje hlučnosť a vibrácie.Spolehlivé brzdění na mokré i suché vozovce – pre väčší bezpečí v každom počasí.Dlhá životnosť – rovnomerné opotrebovanie a odolnosť proti poškodeniu.Pohodlné riadenie – stabilné správanie v zatáčkách a pri manévroch.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 93 (650kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | A |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 1949585 |
| Dezén | ASSURANCE COMFORTTRED |
| Druh | EV |
| Špecifikácia | * |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo