| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 115 (1215kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | B |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 1045299 |
| Objem | 124.34 l |
| Dezén | GRABBER A/T Sport-W |
| DOT | 2026 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | All Terrain |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo