ContiPremiumContactInšpirovaný prírodoupopisContiPremiumContact je založený na pozorovaní prirodzených vzťahov.Rovnako ako kočka je natahovaná počas jazdy; ContiPremiumContactkeď je brzdený špeciálnym Bionic Contour; rozširuje sa a výsledokskrátenie brzdnej vzdialenosti a zlepšenie prenosu adhéznych síl; najmä na mokrých cestách.ContiPremiumContact má asymetrický nesmerový vzor behúňa; takže pri zostavení na bicykli musí byťna vonkajšej strane vozidla.vlastnosti- Asymetrický vzor behúňa pre presné jazdné vlastnosti; vynikajúcu stabilitu v zákrutách a nízky hluk- Bionický profil; ktorý sa prispôsobí každej jazdnej situácii - sa pri brzdení rozšíri- Zvýšená priečna stabilita pri zatáčaní- behúňová zmes obsahuje silikát 3. generácie- Znížený valivý odpor znižuje spotrebu paliva
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 275 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 112 (1120kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Objem | 124.01 l |
| Zosilnenie | XL |
| Dezén | ContiPremiumContact |
| Špecifikácia | MO |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 0 dB |
| Druh | Štandardné |
| Konštrukcia | Radiální |
| Duša | TL |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo