| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Objem | 88.42 l |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | ContiSportContact 3 |
| Duša | TL |
| Druh | Run Flat |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 0 dB |
| Trieda vozidla | C1 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo