Continental PremiumContact 7 - lepší ako kedykoľvek predtým.Nová letná pneumatík pre sezónu 2023.PremiumContact™ 7 poskytuje mimoriadny komfort; spoľahlivú bezpečnosť a lepší kilometrový výkon nezávisle od konfigurácie vozidla.Nová zmes RedChili v PremiumContact™ 7 vám umožní preskočiť akúkoľvek fázu zahrievania a umožňuje bezpečné brzdenie hneď od začiatku.Vďaka novým technológiám a konštrukčným úpravám boli ovládateľnosť; brzdné schopnosti a jazdný komfort pneumatiky PremiumContact 7 oproti jej predchodcovi opäť vylepšené.Pri vývoji kládol Continental veľký dôraz na maximálnu bezpečnosť pre všetky typy jazdy.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Nástupca obľúbeného modelu PremiumContact 6 ponúka maximálnu bezpečnosť a komfort.- Vyvinutá pre vozidlá všetkých typov pohonu.- Spoľahnite sa na bezpečné brzdenie ihneď od začiatku cesty vďaka zmesi Redchili.- Zažite skvelú ovládateľnosť na mokrej i suchej vozovke.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 68.50 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 1166640 |
| Dezén | PremiumContact 7 |
| DOT | 2026 |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo