ContiPremiumContactInšpirovaný prírodoupopisContiPremiumContact je založený na pozorovaní prirodzených vzťahov.Rovnako ako kočka je natahovaná počas jazdy; ContiPremiumContactkeď je brzdený špeciálnym Bionic Contour; rozširuje sa a výsledokskrátenie brzdnej vzdialenosti a zlepšenie prenosu adhéznych síl; najmä na mokrých cestách.ContiPremiumContact má asymetrický nesmerový vzor behúňa; takže pri zostavení na bicykli musí byťna vonkajšej strane vozidla.vlastnosti- Asymetrický vzor behúňa pre presné jazdné vlastnosti; vynikajúcu stabilitu v zákrutách a nízky hluk- Bionický profil; ktorý sa prispôsobí každej jazdnej situácii - sa pri brzdení rozšíri- Zvýšená priečna stabilita pri zatáčaní- behúňová zmes obsahuje silikát 3. generácie- Znížený valivý odpor znižuje spotrebu paliva
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 87 (545kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 482134 |
| Objem | 59.07 l |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Špecifikácia | MO |
| Dezén | ContiPremiumContact |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo