Osobná letná pneumatika Michelin PILOT SPORT CUP 2 je skvelá športová pneumatika; ktorá čerpá zo skúseností na závodných okruhoch formule F1. Na suchom povrchu ponúka skvelú rýchlosť a nielen na závodnom okruhu; ale aj v normálnej prevádzke.Pneumatika vyvinutá pre okruhy a schválená na použitie na cesteTechnológia dlhej závodnej životnosti 2.0®- Pomalšie opotrebenie vonkajšieho ramena- Vonkajšie rameno zosilnené špeciálnou gumou vysoko odolnou voči oderu Pre väčšiu odolnosť / dlhšiu závodnú životnosťTechnológia dvojzložkovej zmesi gumy- Dve rozdielne zmesi gumy na vonkajšej a vnútornej strane behúňa• Vonkajšia strana: molekulárna štruktúra elastoméru zaručuje výnimočnú priľnavosť predovšetkým v ostrých zákrutách.• Vnútorná strana: elastomér zvyšuje kontrolu nad riadením vozidla a priľnavosť na mokrom povrchu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 325 mm |
| Profil | 30 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 106 (950kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 2312132 |
| Objem | 98.92 l |
| Špecifikácia | (K1) |
| Dezén | PILOT SPORT CUP 2 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 75 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Snižující hluk uvnitř vozidla |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo