Hankook IK31 iON evo R je moderná letná pneumatika navrhnutá špeciálne pre elektromobily (EV); ktorá prináša kombináciu vysokého výkonu; efektivity a komfortu. Vďaka technológii iON Innovative je optimalizovaná pre špecifické požiadavky elektrických vozidiel – vyššiu hmotnosť; okamžitý krútiaci moment a potrebu nízkej spotreby energie.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:• Navrhnutá pre elektromobily (EV Ready)• Vysoká priľnavosť a bezpečné brzdenie• Znížený valivý odpor = vyšší dojazd• Tichá a komfortná jazda• Dlhá životnosť
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 93 (650kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 1649211 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | IK31 iON evo R |
| Druh | EV |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo