| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 95 (690kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 113.13 l |
| Ochrana ráfiku | FP |
| EPREL | 2091611 |
| Špecifikácia | NA6 |
| DOT | 2024 |
| Dezén | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Zosilnenie | XL |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo