| Sezóna | Letné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 95 (690kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Zosilnenie | XL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Objem | 63.27 l |
| Dezén | RainExpert |
| Duša | TL |
| Druh | Štandardné |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 0 dB |
| Trieda vozidla | C1 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo