| Sezóna | Letné |
| Šírka | 295 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R21 |
| Hmotnostný index | 111 (1090kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | A |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 1610015 |
| Dezén | SCORPION |
| Druh | EV |
| Špecifikácia | VOL |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo