PIRELLI POWERGYPIRELLI POWERGY™ ALL SEASON je prémiová celoročná pneumatika navrhnutá pre osobné automobily; ktorá spája komfort; bezpečnosť a dlhú životnosť s výbornou priľnavosťou za všetkých poveternostných podmienok.Pneumatika je súčasťou inovatívneho radu Pirelli; ktorý kladie dôraz na vyvážený výkon; ekológiu a efektivitu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Celoročná priľnavosť: Špeciálna zmes behúňa s optimalizovaným podielom siliky zaisťuje bezpečnú jazdu na suchu; mokre aj pri ľahkom snehu.- Nízky valivý odpor a efektivita: Technológia behúňa znižuje valivý odpor; čím prispieva k nižšej spotrebe paliva a menším emisiám CO₂.- Komfort a tichý chod: Optimalizované bloky a lamely minimalizujú hluk a vibrácie; čo zaisťuje komfortnú jazdu po meste aj na diaľnici.- Bezpečnosť a stabilita: Rovnomerné rozloženie tlaku v kontaktnej ploche zaisťuje stabilnú ovládateľnosť v zákrutách a spoľahlivé brzdenie za mokra i sucha.- Dlhá životnosť: Odolná konštrukcia a rovnomerné opotrebenie behúňa zaisťujú dlhšiu životnosť pneumatiky.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 2058306 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Dezén | POWERGY ALL SEASON |
| DOT | 2026 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo