New Scorpion™ MS je najnovší vysokovýkonný produkt Pirelli All Season pre moderné SUV aplikácie; vyvinutý v spolupráci s poprednými výrobcami. So zameraním na výkon za mokra; jazdný komfort a hluk; kilometrový výkon a valivý odpor sa Scorpion™ MS stáva súčasťou produktového portfólia Pirelli v rodine Scorpion. Nový produkt vylepšuje produkty Scorpion Verde All Season a Scorpion Zero All Season; pričom Scorpion™ MS zaručuje bezpečnosť pri brzdení na mokre aj ovládaní na mokre a je okamžite rozpoznateľný vďaka ostrému a širokému značeniu na bočnej stene. Vďaka najnovšiemu technologickému vývoju zaisťuje nový Scorpion™ MS vynikajúci výkon v nasledujúcich oblastiach: - Účinnosť - Priľnavosť za mokra a bezpečnosť - Zníženie hluku - Plastový komfort
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 105 (925kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | A |
| EPREL | 1426050 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Špecifikácia | NE0 |
| Dezén | SCORPION MS |
| Druh | EV |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo