PZERO ALLSEASON - vynikajúci výkon šitý na mieru najlepším vozidlám.Pneumatika vyvinutá v spolupráci s poprednými výrobcami vozidiel; ktorá ponúka výborné jazdné vlastnosti za každého počasia.Pneumatiky s technológiou PNCS - technológia znižujúca hluk vnútri konvenčných.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 315 mm |
| Profil | 30 % |
| Priemer | R22 |
| Hmotnostný index | 107 (975kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| EPREL | 1628835 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Špecifikácia | BH |
| Dezén | PZERO ALL SEASON |
| Druh | Snižující hluk uvnitř vozidla, |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo