PILOT SPORT EV- vyrobená pre dlhotrvajúcu elektrifikovanú ovládateľnosť na ceste.Využite s istotou plný potenciál vášho vysokovýkonného elektrického vozidla.Pneumatika s dlhou životnosťou znižuje vďaka konštrukcii MaxTouch vašu ekologickú stopu.Dojazd dlhší o 50 km pre vysokovýkonné elektrické vozidlá.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 79.45 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 820390 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Dezén | PILOT SPORT EV |
| Druh | EV |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo