| Sezóna | Letné |
| Šírka | 265 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R21 |
| Hmotnostný index | 101 (825kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 137.05 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 1621909 |
| Špecifikácia | NF1 |
| Dezén | EAGLE TOURING |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo