POTENZA RE050 - letné pneumatiky pre športovo založené vozidlá.Perfektná letná pneumatika pre náročných a športovo založených vodičov.Vhodná pre množstvo modelov športových vozidiel.Doprajte si maximálnu stabilitu v zákrutách aj priamom smere a skvelý brzdný výkon za sucha. Užite si jazdu.Vyrába sa v dvoch odlišných variantoch RE050 a RE050 A (asymetrický dezén).Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- dokonalá presnosť riadenia.- vynikajúca priľnavosť na mokrom povrchu pre najvyššiu bezpečnosť.- odozva a ovládateľnosť.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 382535 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Dezén | POTENZA RE050 |
| Druh | Štandardné |
| Špecifikácia | MO |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo