DUELER H/P SPORT = Vynikajúci výkon.Cesta k úspechu je málokedy priama.Posuňte výkon svojho športového vozidla alebo SUV na vyššiu úroveň s pneumatikami Dueler H/P Sport.Vyznačuje sa kombináciou vynikajúceho výkonu s najvyššou úrovňou; bezpečnosti; odolnosti a pohodlia.Dueler je pneumatika na cesty aj do terénu; čo sa vysporiada so všetkými podmienkami. Tento rad sa vyznačuje optimalizovanými vlastnosťami; čo chránia vodiča za každého počasia aj v náročnom teréne.najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Vynikajúce jazdné vlastnosti a stabilita za všetkých podmienok.- Mimoriadna priľnavosť a brzdná odozva za mokra.- Skvelý výkon.- Komfortná jazda.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 285 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 111 (1090kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 1852537 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | DUELER H/P SPORT |
| Druh | Run Flat |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo