| Sezóna | Letné |
| Šírka | 265 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R21 |
| Hmotnostný index | 105 (925kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| EPREL | 420053 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Špecifikácia | MOE-S |
| Dezén | TURANZA LS100 |
| Druh | Run Flat |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo