BRIDGESTONE ECOPIA EP150Pneumatiky Ecopia; ktoré ponúkajú vynikajúcu rovnováhu bezpečnosti; odolnosti a hospodárnosti; vám pomôžu znížiť spotrebu paliva a emisie oxidu uhličitého a pritom si užívať pohodlie a jednoduchú ovládateľnosť; ktorú by ste od prvotriednych pneumatík Bridgestone očakávali.Rešpekt k životnému prostrediu už nie je na úkor bezpečnosti a radosti z jazdy. Bridgestone EP150 ponúka kombináciu doteraz nevídanej úrovne ohľaduplnosti k životnému prostrediu a spoľahlivosti a presnosti; ktoré by ste očakávali od pneumatík Bridgestone.Revolučné spracovanie materiálov a perfektný design vo výsledku poskytujú nízky valivý odpor; výbornú trakciu a vskutku dynamické jazdné vlastnosti.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- revolučná zmes s technológiou Nano-Pro Technology™ uchováva energiu pre nižšiu spotrebu paliva a emisie CO2.- prepracovaný dizajn rebier a drážok maximalizuje kontakt s vozovkou s výsledkom výbornej priľnavosti a zníženého valivého odporu.- inovatívne a ľahká konštrukcia zaisťuje tichú; pohodlnú a ekonomickú jazdu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 91 (615kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | A |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 380885 |
| Dezén | ECOPIA EP150 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo