Pneumatika Turanza EL450; ktorá bude vybavovať Lexus UX; predstavuje novú zmes gumy behúňa; vyvinutú výhradne pre toto vozidlo. Táto zmes umožňuje pneumatikám prispievať k pocitu luxusnej jazdy; vynikajúcej reakcii riadenia a stabilite jazdy; ktoré používatelia Lexusu UX hľadajú; zatiaľ čo stále ponúka predĺženú mobilitu pneumatiky s nízkym valivým odporom.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 95 (690kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Druh | Run Flat |
| EPREL | 381643 |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | TURANZA EL450 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo