Inovatívna zmes: Zvyšuje odolnosť proti opotrebovaniuTechnológia na báze oxidu kremičitého: Zlepšuje trakciu v mokrých podmienkach zvýšením flexibility zmesi behúňaZahŕňa technológiu UNI-TObvodové drážky dezénu efektívne odvádzajú vodu; čo pomáha znižovať aquaplaning a zlepšuje trakciu za mokraOceľová pásová konštrukcia dodáva trvanlivosť a odoláva prepichnutiu CO-CS (Computer Optimized Component System)Maximalizuje výkon pneumatiky optimalizáciou vhodnej kombinácie dezénu behúňa; tvaru plášťa; materiálov a konštrukcie.O-Bead zlepšuje rovnomernosť a jazdný komfort vďaka použitiu jedného súvislého kábla v pätkovej konštrukciiL.L. Carbon (Long Link) pomáha zlepšovať opotrebovanie behúňa a odolávať praskaniu; odieraniu a trhaniu vďaka použitiu špeciálnej dlhej uhlíkovej štruktúryCeloročný dizajn behúňa zvyšuje celoročný výkon vďaka ramenám s otvorenými štrbinami.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 94 (670kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Run Flat |
| EPREL | 381553 |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | TURANZA EL400 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo