Bridgestone Ecopia EP25 je prémiová letná cestovná pneumatika určená pre osobné automobily.Pneumatika poskytuje nízky valivý odpor; čo vedie k nižšej spotrebe paliva a nižšej hlučnosti prizachovanie všetkých bezpečnostných štandardov; pre ktoré je práve pneumatika Bridgestone preslávená.Pneumatika vyniká vysokou úrovňou odolnosti a zvýšenou životnosťou. Optimalizovaný dezéns prímesou siliky poskytuje lepšiu priľnavosť a jazdné vlastnosti v chladných a vlhkých podmienkach.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- zaisťuje vynikajúcu stabilitu a odozvu riadenia- zvýšenú bezpečnosť a lepšiu manipuláciu za mokra
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 84 (500kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 380836 |
| Dezén | ECOPIA EP25 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo