G057 GEOLANDAR X-CV - Extrémne pocit dlhotrvajúceho pohodlia a vyváženého výkonu.Použitie: vysoko výkonné vozidlá SUV a kompaktné vozidlá SUV.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Pôsobivá trakcia na mokre.- Vynikajúci kilometrový výkon.- Viac pohodlia a nižší hluk.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 265 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 109 (1030kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 163.00 l |
| EPREL | 1402438 |
| Dezén | GEOLANDAR X-CV G057 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo