Pneumatika YOKOHAMA GEOLANDAR A/T G94 je terénna pneumatika navrhnutá pre SUV; pickupy a terénne vozidlá; ktorá kombinuje vynikajúci výkon na cestách s robustnosťou a spoľahlivosťou mimo cestu.GEOLANDAR A/T G94 je vybavená agresívnym dezénom vzorku; ktorý poskytuje vynikajúcu trakciu a stabilitu na rôznych typoch povrchov. Tento vzor vzorku obsahuje hlboké drážky; ktoré pomáhajú odvádzať vodu; blato a špiny; čo zlepšuje odolnosť voči aquaplaningu a zvyšuje trakciu za mokra.Špeciálna zmes gumy a konštrukcia pneumatiky GEOLANDAR A/T G94 zabezpečuje odolnosť voči poškodeniu a dlhú životnosť pneumatiky. Táto pneumatika tiež poskytuje pohodlie a tichú jazdu na cestách; čo je ideálne pre dlhé cesty a každodenné použitie.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 265 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 110 (1060kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | B |
| Druh | All Terrain |
| Objem | 153.00 l |
| EPREL | 1683144 |
| Dezén | GEOLANDAR A/T G94 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo