Yokohama Geolandar I/T-S G073 je určená pre SUV a terénne vozidlá.Ovládnite akékoľvek zimné podmienky s dôverou vďaka pneumatikám YOKOHAMA GEOLANDAR I/T - S.Ich agresívna a smerová 3-D vzorka dezénu s technológiami Power 3-D Belted Rib a Twisted 3-D Shoulder Grooves zaisťuje vynikajúcu priľnavosť na ľade a súčasne stabilitu na suchých cestách.Trojité 3-D drážky a mikro diagonálne drážky spoločne zlepšujú trakciu na snehu a ľade; poskytujúce vám pokoj na každej zimnej jazde.Vďaka inovatívnej technológii pneumatík od Yokohamy si dokážete poradiť s akýmkoľvek zimným povrchom s istotou.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 107 (975kg) |
| Rýchlostný index | Q |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | E |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 638965 |
| Ochrana ráfiku | RPB |
| Dezén | GEOLANDAR I/T-S |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo