Pneumatika YOKOHAMA AE01 - BluEarth je letná pneumatika určená pre osobné vozidlá. Tento model je zameraný na zvýšený komfort a bezpečnosť jazdy v letných podmienkach. Špeciálny dizajn dezénu a využitie moderných technológií zabezpečujú vynikajúcu trakciu a ovládateľnosť na suchých površiach. Pneumatika BluEarth AE01 tiež ponúka nízky valivý odpor; čo vedie k efektívnejšiemu pohonnému účinku a zníženiu spotreby paliva. Jej tiché správanie a komfortná jazda prispievajú k príjemnému jazdnému zážitku.Hlavné výhody:- Vynikajúca trakcia a ovládateľnosť na suchých površiach- Nízky valivý odpor a znížená spotreba paliva- Komfortná jazda a tichý chod- Bezpečnosť
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 165 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R14 |
| Hmotnostný index | 79 (437kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 645998 |
| Dezén | BluEarth AE-01 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo