G057 GEOLANDAR X-CV - Extrémne pocit dlhotrvajúceho pohodlia a vyváženého výkonu.Použitie: vysoko výkonné vozidlá SUV a kompaktné vozidlá SUV.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Pôsobivá trakcia na mokre.- Vynikajúci kilometrový výkon.- Viac pohodlia a nižší hluk.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 110 (1060kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 156.00 l |
| EPREL | 1624547 |
| Dezén | GEOLANDAR X-CV G057 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | RPB |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo