Pneumatika YOKOHAMA PARADA Spec-X je letná pneumatika určená pre SUV a výkonné osobné autá; ktorá kombinuje športové vlastnosti s vynikajúcim výkonom a komfortom na cestách. Spec-X je vybavená agresívnym dezénom vzorky; ktorý poskytuje vynikajúcu trakciu a ovládateľnosť na suchých cestách. Tento dezén vzorky má široké bloky a lamely; ktoré zabezpečujú stabilitu a priľnavosť v zákrutách a pri dynamickom jazdení. Špeciálna zmes gumy použitá pri výrobe pneumatiky PARADA Spec-X zlepšuje ovládateľnosť a brzdný výkon; čo prispieva k výkonnosti a bezpečnosti na ceste. Táto pneumatika tiež ponúka pohodlie a tichú jazdu; čo je dôležité pre dlhé cesty a každodenné používanie.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 325 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R22 |
| Hmotnostný index | 116 (1250kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 241.00 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 632624 |
| Ochrana ráfiku | RPB |
| Dezén | PARADA Spec-X |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo