Pneumatika Yokohama ADVAN A13 je pneumatika navrhnutá pre kompaktné a stredne veľké vozidlá.Jej hlavnými rysmi sú vynikajúca ovládateľnosť; stabilita a komfort jazdy.Tento model pneumatiky je optimalizovaný na poskytnutie vyváženého výkonu ako na suchých; tak na mokrých cestách.Jeho špeciálne navrhnutý dezén dezénu a zmes gumy zaisťujú solídnu trakciu a dobré brzdné vlastnosti; čo prispieva k bezpečnosti a spoľahlivosti pri jazde.Pneumatika Yokohama ADVAN A13 je tiež známa svojou dlhou životnosťou a nízkou hladinou hluku; čo prispieva k pohode počas jazdy.Táto kombinácia výkonu; spoľahlivosti a komfortu robí z pneumatiky ADVAN A13 obľúbenú voľbu pre vodičov hľadajúcich kvalitnú pneumatiku za prijateľnú cenu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 84 (500kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 631602 |
| Ochrana ráfiku | RPB |
| Dezén | ADVAN A13 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 66 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo