Yokohama S71 je výbornou pneumatikou pre menšie a kompaktné vozidlá; ideálny pre sebavedomú jazdu v meste.Je vybraná ako originálna výbava (OE) pre Honda Jazz a poskytuje pohodlné ovládanie s bezpečnosťou pre skvelý všestranný výkon ako na mokrom; tak aj suchom povrchu vozovky.Asymetrický dezén s precíznym lamelovaním umožňuje vynikajúcu priľnavosť na mokrej vozovke a účinne rozptyľuje vodu.Kľúčové vlastnosti:- Znížené riziko akvaplaningu- Dobrá odozva riadenia- Dobrá trakcia ako na mokre; tak na suchu
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 175 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 84 (500kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 646010 |
| Dezén | S71 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo